Počasie Americano do Brasil dnes
| 29 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 19:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 21:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 23:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:05
PO HODINÁCH
západ slnka 18:05
Predpoveď počasia Americano do Brasil 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 24 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Americano do Brasil, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 15:00
20:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 32 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 7% | 27% | |
| 16:00
21:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 33 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 34 % | 12 °C | 50 % | 0% | 0% | 18% | 39% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 40 % | 12 °C | 60 % | 0% | 0% | 25% | 48% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 46 % | 14 °C | 93 % | 0% | 3% | 7% | 93% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 49 % | 14 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 54 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 58 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 15 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 15 °C | 79 % | 0% | 0% | 0% | 79% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 73 % | 16 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 66 % | 15 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 53 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 42 % | 13 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 11:00
16:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 34 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1013 hPa | 30 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 27 % | 11 °C | 41 % | 0% | 0% | 41% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 24 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1010 hPa | 26 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 75% | 0% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 31 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 57% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 37 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 43 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 50 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 55 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 59 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Americano do Brasil, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -16,2547; -49,9828
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 894 m
Administratívna časť:
- Goiás, Goiania
- Americano do Brasil, Americano do Brasil
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Americano do Brasil, Brazília. Predpoveď počasia Americano do Brasil.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Americano do Brasil dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Americano do Brasil
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Americano do Brasil
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 11:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 18:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:15 | 26.04.2026 02:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |