Počasie Araçá, Rio de Janeiro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Araçá, Rio de Janeiro na 10 dní.
Piatok 15. máj
25 / 20°C
| 2.1 mm | 17 km/h |
| 24 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 19:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 17:15
PO HODINÁCH
západ slnka 17:15
|
|
Predpoveď počasia Araçá, Rio de Janeiro, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 15.05.2026 |
|||||||||||||
| 16:00
21:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 78 % | 20 °C | 89 % | 0% | 24% | 46% | 75% | |
| 17:00
22:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
1,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 85 % | 20 °C | 82 % | 0% | 53% | 38% | 41% | |
| 18:00
23:00
| dažďové prehánky | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 21 °C | 80 % | 0% | 23% | 32% | 64% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 21 °C | 75 % | 0% | 3% | 8% | 71% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 38 % | 0% | 3% | 3% | 33% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 77 % | 0% | 3% | 13% | 72% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 20 °C | 52 % | 0% | 5% | 19% | 37% | |
| 23:00
04:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 20 °C | 26 % | 0% | 12% | 5% | 11% | |
sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 20 °C | 27 % | 0% | 10% | 4% | 17% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 20 °C | 78 % | 0% | 21% | 7% | 69% | |
| 02:00
07:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 77 % | 59% | 60% | 21% | 26% | |
| 03:00
08:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 78% | 77% | 48% | 30% | |
| 04:00
09:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 99 % | 20 °C | 93 % | 78% | 78% | 26% | 71% | |
| 05:00
10:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 82% | 83% | 8% | 99% | |
| 06:00
11:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 19 °C | 98 % | 85% | 88% | 1% | 85% | |
| 07:00
12:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 20 °C | 97 % | 89% | 93% | 0% | 87% | |
| 08:00
13:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1016 hPa | 95 % | 21 °C | 74 % | 40% | 47% | 0% | 51% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 87 % | 21 °C | 80 % | 6% | 18% | 3% | 75% | |
| 10:00
15:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 21 °C | 88 % | 0% | 24% | 0% | 84% | |
| 11:00
16:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 20 °C | 87 % | 0% | 37% | 2% | 79% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 20 °C | 82 % | 0% | 42% | 0% | 71% | |
| 13:00
18:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 20 °C | 93 % | 0% | 43% | 0% | 86% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 21 °C | 94 % | 0% | 9% | 0% | 93% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 69 % | 21 °C | 83 % | 0% | 8% | 3% | 80% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 20 °C | 89 % | 0% | 2% | 3% | 89% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 20 °C | 95 % | 0% | 1% | 3% | 94% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 4% | 92% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 21 °C | 86 % | 0% | 0% | 2% | 85% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 21 °C | 65 % | 0% | 0% | 0% | 65% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
Araçá, Rio de Janeiro, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -22,6508; -42,1427
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Araçá, Rio de Janeiro, Brazília. Predpoveď počasia Araçá, Rio de Janeiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Araçá, Rio de Janeiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Araçá, Rio de Janeiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
15. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 17:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 11:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 17:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 18:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 15.05.2026 04:43 | 15.05.2026 16:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |