Počasie Araci, Minas Gerais týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Araci, Minas Gerais na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 20°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Araci, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1017 hPa | 73 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 55 % | 18 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1017 hPa | 72 % | 18 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 52 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 15 °C | 98 % | 0% | 2% | 0% | 98% | |
Araci, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5167; -42,9333
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 378 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Descoberto, Descoberto, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Araci, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Araci, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Araci, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Araci, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:32 | 29.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |