Počasie Assari pozajtra
Predpoveď počasia Assari 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Assari, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 58 % | 22 °C | 49 % | 0% | 38% | 6% | 13% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 23 °C | 22 % | 0% | 0% | 1% | 21% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 63 % | 23 °C | 30 % | 0% | 14% | 2% | 16% | |
Assari, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -14,8739; -57,1728
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Assari, Brazília. Predpoveď počasia Assari.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Assari dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Assari
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 17:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 17:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 18:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:58 | 28.04.2026 03:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |