Počasie Aureliópolis týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Aureliópolis na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
31 / 21°C
| 0.8 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 17:57
PO HODINÁCH
západ slnka 17:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Aureliópolis, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 76 % | 17 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 28 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 59 % | 17 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 38 % | 14 °C | 28 % | 0% | 0% | 24% | 6% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 67 % | 18 °C | 10 % | 0% | 0% | 9% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 17 °C | 19 % | 0% | 5% | 14% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 25 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1013 hPa | 38 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Aureliópolis, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -17,1500; -48,8000
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 925 m
Administratívna časť:
- Goiás, Goiania
- Bela Vista de Goiás, Bela Vista de Goiás
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Aureliópolis, Brazília. Predpoveď počasia Aureliópolis.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Aureliópolis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Aureliópolis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 17:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:12 | 11:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:58 | 29.04.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |