Počasie Baixadão dnes
| 24 °C | 28 °C | 20:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 21:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 22:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 23:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 17:09
PO HODINÁCH
západ slnka 17:09
Predpoveď počasia Baixadão 16. máj 2026
Cez deň dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm. V noci najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Baixadão, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 07:00
13:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 94 % | 19 °C | 95 % | 35% | 50% | 0% | 92% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1015 hPa | 89 % | 20 °C | 85 % | 19% | 25% | 0% | 82% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 20 °C | 68 % | 0% | 6% | 0% | 66% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1014 hPa | 73 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
| 11:00
17:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 21 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 21 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1011 hPa | 55 % | 20 °C | 29 % | 0% | 5% | 3% | 23% | |
| 14:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 34 °C |
0,8 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 51 % | 19 °C | 28 % | 0% | 7% | 15% | 13% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 62 % | 21 °C | 53 % | 0% | 1% | 1% | 53% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 64 % | 21 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 70 % | 0% | 0% | 1% | 70% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 85 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 2% | 88% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 78 % | 0% | 0% | 7% | 77% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 91 % | 0% | 0% | 1% | 91% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 89 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 21 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 85 % | 20 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 87 % | 20 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 90 % | 20 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 20 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 20 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 20 °C | 71 % | 0% | 3% | 6% | 68% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1012 hPa | 91 % | 20 °C | 18 % | 0% | 6% | 10% | 5% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 20 °C | 55 % | 0% | 11% | 14% | 45% | |
| 08:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 76 % | 21 °C | 74 % | 0% | 6% | 10% | 71% | |
| 09:00
15:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
3,1 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1014 hPa | 78 % | 21 °C | 97 % | 0% | 29% | 69% | 92% | |
| 10:00
16:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
1,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 22 °C | 99 % | 0% | 82% | 68% | 93% | |
| 11:00
17:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 22 °C | 93 % | 0% | 28% | 20% | 90% | |
| 12:00
18:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 88 % | 0% | 7% | 7% | 85% | |
| 13:00
19:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 89 % | 23 °C | 95 % | 0% | 23% | 3% | 93% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 96 % | 0% | 4% | 4% | 95% | |
| 15:00
21:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 16:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 89 % | 22 °C | 90 % | 0% | 8% | 0% | 89% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 98 % | 0% | 7% | 0% | 97% | |
| 18:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 98 % | 0% | 9% | 0% | 98% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 96 % | 0% | 7% | 1% | 96% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 21% | 8% | 98% | |
| 21:00
03:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 10% | 100% | 16% | 97% | |
| 22:00
04:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
2,3 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 4% | 100% | 23% | 85% | |
| 23:00
05:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 19% | 96% | |
Baixadão, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,1833; -54,3167
Časová zóna: America / Campo Grande
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 376 m
Administratívna časť:
- Mato Grosso do Sul, Campo Grande, Estado de Mato Grosso do Sul
- São Gabriel do Oeste, Baixadão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Baixadão, Brazília. Predpoveď počasia Baixadão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Baixadão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Baixadão
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Baixadão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 17:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 11:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 17:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 17:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 18:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:36 | 16.05.2026 16:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |