Počasie Barra Rio Manso dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Barra Rio Manso na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
20 / 15°C
| 6.6 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 17:25
PO HODINÁCH
západ slnka 17:25
|
|
Predpoveď počasia Barra Rio Manso, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
1,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
3,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
1,9 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 15 °C | 60 % | 0% | 46% | 26% | 0% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1023 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 0% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 87 % | 13 °C | 99 % | 0% | 99% | 3% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
1,1 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 14 °C | 75 % | 0% | 71% | 17% | 12% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 92 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 88% | |
Barra Rio Manso, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,3667; -45,4000
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 747 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Natividade da Serra, Natividade da Serra
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barra Rio Manso, Brazília. Predpoveď počasia Barra Rio Manso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barra Rio Manso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barra Rio Manso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 17:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 10:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:22 | 21.05.2026 22:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |