Počasie Benedito Medeiros pozajtra
| 24 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 17:46
PO HODINÁCH
západ slnka 17:46
Predpoveď počasia Benedito Medeiros 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Benedito Medeiros, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 31 % | 9 °C | 44 % | 0% | 0% | 29% | 21% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 95% | 46% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 5% | 92% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 35 % | 10 °C | 68 % | 0% | 0% | 68% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 14 °C | 82 % | 0% | 0% | 10% | 79% | |
Benedito Medeiros, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,3500; -46,8167
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 682 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Delfinópolis, Delfinópolis
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Benedito Medeiros, Brazília. Predpoveď počasia Benedito Medeiros.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Benedito Medeiros dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Benedito Medeiros
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 18:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:07 | 19:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |