Počasie Betim zajtra
| 26 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:37
PO HODINÁCH
západ slnka 17:37
Predpoveď počasia Betim 27. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno až zamračené. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Betim, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 23 % | 8 °C | 71 % | 0% | 0% | 71% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 47 % | 13 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 62 % | 13 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 59 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 31 % | 11 °C | 16 % | 0% | 0% | 16% | 0% | |
Betim, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9678; -44,1983
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 384 000
Nadmorská výška: 834 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Betim, Betim
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Betim, Brazília. Predpoveď počasia Betim.
Betim - počasie v okolí - väčšie mestá
Betim - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Betim dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Betim
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 18:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:32 | 27.04.2026 02:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |