Počasie Bezerro Branco dnes
| 33 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 17:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 22:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 17:35
PO HODINÁCH
západ slnka 17:35
Predpoveď počasia Bezerro Branco 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 34 °C. Úhrn zrážok 10,9 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bezerro Branco, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
17:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 20 °C | 10 % | 0% | 3% | 6% | 2% | |
| 12:00
18:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 20 °C | 18 % | 0% | 7% | 10% | 4% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 20 °C | 39 % | 0% | 8% | 12% | 23% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 45 % | 20 °C | 42 % | 0% | 3% | 15% | 28% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 44 % | 20 °C | 32 % | 0% | 1% | 14% | 20% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 46 % | 19 °C | 24 % | 0% | 3% | 10% | 11% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 49 % | 20 °C | 14 % | 0% | 0% | 9% | 4% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 21 °C | 63 % | 0% | 2% | 10% | 58% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1009 hPa | 63 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 11% | 72% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1010 hPa | 67 % | 22 °C | 75 % | 0% | 0% | 5% | 73% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 70 % | 22 °C | 81 % | 0% | 0% | 8% | 79% | |
| 22:00
04:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
1,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 41 % | 0% | 3% | 16% | 29% | |
| 23:00
05:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
2,3 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1012 hPa | 81 % | 22 °C | 65 % | 0% | 7% | 41% | 42% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
3,7 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 83 % | 0% | 0% | 28% | 78% | |
| 01:00
07:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
3,8 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 96 % | 0% | 33% | 16% | 94% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 98 % | 4% | 5% | 21% | 98% | |
| 03:00
09:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 17% | 21% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 2% | 7% | 100% | |
| 05:00
11:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 3% | 10% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 13% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 5% | 100% | |
| 10:00
16:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 72 % | 23 °C | 80 % | 0% | 1% | 10% | 77% | |
| 11:00
17:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 69 % | 23 °C | 59 % | 0% | 3% | 6% | 55% | |
| 12:00
18:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
8,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 23 °C | 98 % | 0% | 53% | 10% | 98% | |
| 13:00
19:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
2,2 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 23 °C | 98 % | 0% | 39% | 23% | 97% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1011 hPa | 87 % | 23 °C | 99 % | 0% | 25% | 35% | 99% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 79 % | 22 °C | 100 % | 0% | 3% | 15% | 100% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 22 °C | 100 % | 0% | 5% | 6% | 100% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 35% | 1% | 100% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 7% | 100% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 4% | 3% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 1% | 1% | 96% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 22 °C | 84 % | 0% | 0% | 4% | 83% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 89 % | 2% | 2% | 4% | 89% | |
Bezerro Branco, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -15,7722; -57,4328
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bezerro Branco, Brazília. Predpoveď počasia Bezerro Branco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bezerro Branco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Bezerro Branco
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Bezerro Branco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 17:35 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 17:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 18:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 18:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:45 | 26.04.2026 01:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |