Počasie Bocaina, Sao Paulo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bocaina, Sao Paulo na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 21°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 17:46
PO HODINÁCH
západ slnka 17:46
|
|
Predpoveď počasia Bocaina, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 55 % | 15 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 29 % | 12 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 49 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 12 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 51 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 30 % | 11 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 44 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Bocaina, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4000; -47,4667
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bocaina, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Bocaina, Sao Paulo.
Bocaina, Sao Paulo - počasie v okolí - väčšie mestá
Bocaina, Sao Paulo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bocaina, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bocaina, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 17:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 18:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 19:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:57 | 01.05.2026 06:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |