Počasie Brumadinho, Minas Gerais pozajtra
| 26 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:36
PO HODINÁCH
západ slnka 17:36
Predpoveď počasia Brumadinho, Minas Gerais 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Brumadinho, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 50 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 42 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 38 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 34 % | 13 °C | 25 % | 0% | 1% | 25% | 0% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 32 % | 12 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 14:00
19:00
| polojasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 31 % | 11 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 11 °C | 34 % | 0% | 0% | 30% | 6% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 52 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 27 % | 10 °C | 69 % | 0% | 0% | 69% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 13 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Brumadinho, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,1433; -44,1997
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 27 563
Nadmorská výška: 757 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Brumadinho, Brumadinho, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Brumadinho, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Brumadinho, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Brumadinho, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Brumadinho, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 17:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 18:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 18:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:05 | 28.04.2026 03:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |