Počasie Caieiras, Sao Paulo zajtra
| 24 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 17:43
PO HODINÁCH
západ slnka 17:43
Predpoveď počasia Caieiras, Sao Paulo 27. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie sa dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 6,4 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Caieiras, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 69 % | 14 °C | 28 % | 0% | 2% | 3% | 25% | |
| 01:00
06:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 73 % | 14 °C | 16 % | 0% | 5% | 12% | 4% | |
| 02:00
07:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 76 % | 14 °C | 27 % | 0% | 12% | 21% | 5% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 79 % | 14 °C | 53 % | 0% | 20% | 18% | 40% | |
| 04:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 14 °C | 26 % | 0% | 21% | 12% | 5% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 75 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1014 hPa | 65 % | 14 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 2% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 14 °C | 63 % | 0% | 0% | 3% | 62% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 48 % | 14 °C | 96 % | 0% | 1% | 3% | 96% | |
| 11:00
16:00
| dážď | 28 °C 28 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1013 hPa | 43 % | 14 °C | 96 % | 0% | 10% | 26% | 96% | |
| 12:00
17:00
| dážď | 28 °C 28 °C |
0,4 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 43 % | 14 °C | 99 % | 0% | 9% | 34% | 98% | |
| 13:00
18:00
| dažďové prehánky | 28 °C 29 °C |
0,6 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 45 % | 14 °C | 64 % | 0% | 13% | 44% | 32% | |
| 14:00
19:00
| dážď | 26 °C 27 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1012 hPa | 53 % | 16 °C | 100 % | 0% | 4% | 23% | 100% | |
| 15:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 26 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 60 % | 17 °C | 100 % | 0% | 14% | 19% | 99% | |
| 16:00
21:00
| silný dážď | 25 °C 27 °C |
3,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1012 hPa | 60 % | 16 °C | 100 % | 0% | 21% | 11% | 100% | |
| 17:00
22:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
0,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 28% | 27% | 100% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 9% | 20% | 100% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 1% | 2% | 15% | 100% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 6% | 21% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 14% | 3% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 18 °C | 99 % | 1% | 7% | 2% | 99% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 2% | 100% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 6% | 3% | 100% | |
| 02:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 0% | 79% | 10% | 100% | |
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 19% | 100% | 10% | 96% | |
| 04:00
09:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 100 % | 46% | 94% | 10% | 99% | |
| 05:00
10:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 93 % | 45% | 91% | 6% | 29% | |
| 06:00
11:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 17 °C | 98 % | 63% | 95% | 9% | 43% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 17 °C | 96 % | 0% | 90% | 7% | 80% | |
| 08:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 17 °C | 96 % | 16% | 96% | 10% | 19% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 85 % | 17 °C | 93 % | 4% | 92% | 14% | 9% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 28 °C |
5,9 mm | 4.2 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 99 % | 0% | 11% | 35% | 98% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 10% | 53% | 100% | |
Caieiras, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,3642; -46,7406
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 87 188
Nadmorská výška: 793 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Caieiras, Caieiras, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Caieiras, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Caieiras, Sao Paulo.
Caieiras, Sao Paulo - počasie v okolí - väčšie mestá
Caieiras, Sao Paulo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Caieiras, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Caieiras, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 17:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 02:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |