Počasie Onça de Pitangui pozajtra
| 25 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 17:39
PO HODINÁCH
západ slnka 17:39
Predpoveď počasia Onça de Pitangui 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Onça de Pitangui, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 15 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 80 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 57 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 44 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 41 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 39 % | 14 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 38 % | 14 °C | 68 % | 0% | 0% | 32% | 54% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 38 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 31% | 7% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 14 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1011 hPa | 38 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
Onça de Pitangui, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,7303; -44,8072
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 729 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Onça de Pitangui, Onça de Pitangui
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Onça de Pitangui, Brazília. Predpoveď počasia Onça de Pitangui.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Onça de Pitangui dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Onça de Pitangui
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 17:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 11:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 18:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 18:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 18:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:08 | 28.04.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |