Počasie Oscar Resende dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oscar Resende na 10 dní.
Piatok 1. máj
31 / 22°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 17:43
PO HODINÁCH
západ slnka 17:43
|
|
Predpoveď počasia Oscar Resende, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 12 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 49 % | 14 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 24 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 44 % | 10 °C | 74 % | 0% | 0% | 0% | 74% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1016 hPa | 58 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 47 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 23 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 41 % | 9 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
Oscar Resende, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,1500; -46,6667
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 1089 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São Pedro da União, Antônio Roque
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oscar Resende, Brazília. Predpoveď počasia Oscar Resende.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oscar Resende dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oscar Resende
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 17:43 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:54 | 01.05.2026 06:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |