Počasie Palma, Minas Gerais vikend
Predpoveď počasia pre mesto Palma, Minas Gerais na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
28 / 20°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 17:25
PO HODINÁCH
západ slnka 17:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Palma, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 71 % | 15 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1020 hPa | 60 % | 15 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 42 % | 14 °C | 93 % | 0% | 41% | 22% | 88% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 67 % | 15 °C | 12 % | 0% | 3% | 0% | 8% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 74 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1019 hPa | 69 % | 17 °C | 100 % | 0% | 14% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 40 % | 13 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 56 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Palma, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,3750; -42,3142
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 190 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Palma, Palma, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Palma, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Palma, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Palma, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Palma, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 17:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 17:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 18:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:36 | 01.05.2026 05:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |