Počasie Paraíso do Tobias dnes
| 27 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
Predpoveď počasia Paraíso do Tobias 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno až polojasno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paraíso do Tobias, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 88 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 90 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 80 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 33 % | 15 °C | 27 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 50 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 17 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 46 % | 16 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 31 % | 15 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 49 % | 17 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
Paraíso do Tobias, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4314; -42,1008
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paraíso do Tobias, Brazília. Predpoveď počasia Paraíso do Tobias.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paraíso do Tobias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Paraíso do Tobias
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Paraíso do Tobias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 18:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:48 | 26.04.2026 01:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |