Počasie Paraoquena zajtra
| 28 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
Predpoveď počasia Paraoquena 27. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 33 °C. V noci najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paraoquena, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 76 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 81 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 75 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 66 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 57 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1014 hPa | 50 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 47 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 48 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 45 % | 18 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 39 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 41 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 57 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 22:00
03:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1013 hPa | 65 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 71 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 83 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | 19 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 92 % | 19 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 19 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 85 % | 19 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 76 % | 19 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 70 % | 20 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1017 hPa | 61 % | 19 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 56 % | 19 °C | 39 % | 0% | 38% | 3% | 0% | |
| 12:00
17:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 53 % | 19 °C | 13 % | 0% | 6% | 10% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 50 % | 19 °C | 14 % | 0% | 5% | 10% | 0% | |
| 14:00
19:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 48 % | 19 °C | 14 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 48 % | 18 °C | 9 % | 0% | 2% | 7% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 21 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
Paraoquena, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,4961; -42,2522
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 108 m
Administratívna časť:
- Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
- Santo Antônio de Pádua, Santo Antônio de Pádua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paraoquena, Brazília. Predpoveď počasia Paraoquena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paraoquena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paraoquena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 18:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |