Počasie Pico do Imburi dnes
Predpoveď počasia Pico do Imburi 20. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci oblačno až zamračené. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pico do Imburi, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 13% | 37% | 0% | 100% | |
| 01:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 98 % | 12% | 26% | 0% | 98% | |
| 02:00
07:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 15 °C | 89 % | 10% | 21% | 0% | 86% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 15 °C | 43 % | 9% | 29% | 0% | 19% | |
| 04:00
09:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 15 °C | 35 % | 7% | 34% | 0% | 1% | |
| 05:00
10:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 15 °C | 25 % | 3% | 25% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| polojasno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 96 % | 15 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 95 % | 15 °C | 22 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 97 % | 17 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1021 hPa | 93 % | 17 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 85 % | 17 °C | 51 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 79 % | 17 °C | 63 % | 0% | 58% | 10% | 0% | |
| 12:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1020 hPa | 78 % | 17 °C | 44 % | 0% | 18% | 33% | 0% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 68 % | 15 °C | 43 % | 0% | 23% | 26% | 0% | |
| 14:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1018 hPa | 75 % | 17 °C | 31 % | 0% | 9% | 13% | 16% | |
| 15:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 73 % | 17 °C | 33 % | 0% | 21% | 17% | 2% | |
| 16:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1018 hPa | 72 % | 16 °C | 54 % | 0% | 44% | 18% | 8% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 88 % | 17 °C | 37 % | 0% | 15% | 22% | 3% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 94 % | 16 °C | 53 % | 14% | 36% | 21% | 4% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 16 °C | 39 % | 18% | 30% | 7% | 4% | |
| 20:00
01:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 25 % | 15% | 21% | 3% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 14 °C | 12 % | 3% | 10% | 3% | 0% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 96 % | 14 °C | 87 % | 0% | 51% | 3% | 72% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 14 °C | 98 % | 0% | 47% | 0% | 97% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 69 % | 15 °C | 98 % | 0% | 49% | 7% | 96% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 87 % | 13 °C | 98 % | 0% | 60% | 6% | 96% | |
Pico do Imburi, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -22,6996; -45,5855
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 1847 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Campos do Jordão, Campos do Jordão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico do Imburi, Brazília. Predpoveď počasia Pico do Imburi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico do Imburi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pico do Imburi
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pico do Imburi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:58 | 10:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 18:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 18:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:32 | 20.05.2026 21:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |