Počasie Pico do Imburi týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Pico do Imburi na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 17°C
| 0.4 mm | 4 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pico do Imburi, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1015 hPa | 65 % | 10 °C | 32 % | 0% | 2% | 0% | 31% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1018 hPa | 60 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 55 % | 13 °C | 99 % | 0% | 24% | 19% | 99% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1018 hPa | 75 % | 12 °C | 28 % | 0% | 8% | 0% | 21% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 64 % | 0% | 2% | 0% | 64% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 63 % | 13 °C | 46 % | 0% | 23% | 0% | 29% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 14 °C | 53 % | 0% | 29% | 36% | 1% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Pico do Imburi, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -22,6996; -45,5855
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 1847 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Campos do Jordão, Campos do Jordão
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico do Imburi, Brazília. Predpoveď počasia Pico do Imburi.
Pico do Imburi - počasie v okolí - väčšie mestá
Pico do Imburi - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico do Imburi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pico do Imburi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 11:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 18:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 18:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 18:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:43 | 29.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |