Počasie Piraí do Sul dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Piraí do Sul na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
17 / 11°C
| 0.2 mm | 17 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 03:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 06:52
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
|
|
Predpoveď počasia Piraí do Sul, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1023 hPa | 94 % | 10 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,1 mm | 5.8 m/s21 km/h východný |
1025 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 68 % | 10 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východný |
1025 hPa | 89 % | 11 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 0% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 93 % | 11 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 82 % | 12 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 67 % | 12 °C | 90 % | 0% | 79% | 0% | 50% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 94 % | 13 °C | 96 % | 0% | 74% | 3% | 86% | |
Piraí do Sul, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -24,5261; -49,9486
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 16 409
Nadmorská výška: 1000 m
Administratívna časť:
- Paraná, Curitiba
- Piraí do Sul, Piraí do Sul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Piraí do Sul, Brazília. Predpoveď počasia Piraí do Sul.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Piraí do Sul dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Piraí do Sul
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:52 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:16 | 10:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:27 | 18:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:00 | 18:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:32 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:00 | 24.05.2026 00:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |