Počasie Pirapetinga de Bom Jesus dnes
Predpoveď počasia Pirapetinga de Bom Jesus 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 31 °C. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pirapetinga de Bom Jesus, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 89 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 90 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 92 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 93 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 91 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 88 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 82 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 73 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1014 hPa | 66 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 43 % | 16 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 80 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 62 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 45 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Pirapetinga de Bom Jesus, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,0800; -41,8058
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 299 m
Administratívna časť:
- Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
- Bom Jesus do Itabapoana, Bom Jesus do Itabapoana
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pirapetinga de Bom Jesus, Brazília. Predpoveď počasia Pirapetinga de Bom Jesus.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pirapetinga de Bom Jesus dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pirapetinga de Bom Jesus
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pirapetinga de Bom Jesus
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 11:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:47 | 26.04.2026 01:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |