Počasie Poconé, Mato Grosso dnes
| 30 °C | 35 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 21:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 17:31
PO HODINÁCH
západ slnka 17:31
Predpoveď počasia Poconé, Mato Grosso 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 33 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Poconé, Mato Grosso, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1010 hPa | 89 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 88 % | 22 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 22 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 22 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 62 % | 23 °C | 5 % | 0% | 3% | 2% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1011 hPa | 58 % | 22 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 56 % | 22 °C | 10 % | 0% | 4% | 7% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 54 % | 22 °C | 14 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 53 % | 22 °C | 27 % | 0% | 10% | 17% | 2% | |
| 15:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
33 °C 37 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 22 °C | 42 % | 0% | 25% | 21% | 3% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1007 hPa | 60 % | 23 °C | 27 % | 0% | 0% | 25% | 3% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1007 hPa | 71 % | 24 °C | 13 % | 0% | 2% | 10% | 1% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 76 % | 24 °C | 32 % | 0% | 9% | 25% | 2% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 99 % | 0% | 14% | 14% | 99% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 100 % | 0% | 6% | 10% | 100% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 93 % | 0% | 14% | 60% | 84% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 97 % | 0% | 0% | 8% | 96% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 75 % | 0% | 1% | 4% | 74% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 76 % | 0% | 6% | 7% | 71% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 88 % | 0% | 3% | 0% | 87% | |
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
1,2 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 22 °C | 91 % | 0% | 4% | 40% | 85% | |
| 14:00
20:00
| silný dážď | 31 °C 36 °C |
10,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 64 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 99% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Poconé, Mato Grosso, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -16,2567; -56,6228
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 21 484
Nadmorská výška: 150 m
Administratívna časť:
- Mato Grosso, Cuiaba
- Poconé, Poconé, Mato Grosso
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poconé, Mato Grosso, Brazília. Predpoveď počasia Poconé, Mato Grosso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poconé, Mato Grosso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Poconé, Mato Grosso
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Poconé, Mato Grosso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 17:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:44 | 11:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 18:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:42 | 26.04.2026 01:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |