Počasie Ponta Madeiro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta Madeiro na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 23°C
| 24.5 mm | 19 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 17:14
PO HODINÁCH
západ slnka 17:14
|
|
Predpoveď počasia Ponta Madeiro, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,3 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 35% | 100% | |
| 09:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
8,1 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 23 °C | 100 % | 0% | 98% | 31% | 64% | |
| 15:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 31 °C |
8,7 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 23 °C | 100 % | 0% | 74% | 27% | 100% | |
| 21:00
02:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,4 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
2,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 51% | 100% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 63% | 18% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 8% | 15% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 22 °C | 97 % | 0% | 10% | 3% | 97% | |
Ponta Madeiro, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -6,2333; -35,0667
Časová zóna: America / Recife
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 77 m
Administratívna časť:
- Rio Grande do Norte, Natal, Rio Grande do Norte
- Tibau do Sul, Tibau do Sul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Madeiro, Brazília. Predpoveď počasia Ponta Madeiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Madeiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta Madeiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:17 | 11:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 17:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 18:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 18:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:25 | 01.05.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |