Počasie Pôrto do Surubi vikend
Predpoveď počasia pre mesto Pôrto do Surubi na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pôrto do Surubi, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 07.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 60% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 21 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 21 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 20 °C | 29 % | 5% | 29% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 21 °C | 35 % | 16% | 35% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 90 % | 21 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 21 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 20 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 21 °C | 31 % | 0% | 31% | 2% | 0% | |
| 12:00
17:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 68 % | 20 °C | 13 % | 0% | 12% | 3% | 0% | |
| 13:00
18:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 20 °C | 11 % | 0% | 10% | 3% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 20 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 20 °C | 6 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 20 °C | 10 % | 0% | 6% | 6% | 0% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1014 hPa | 70 % | 20 °C | 19 % | 0% | 12% | 9% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 20 °C | 3 % | 0% | 1% | 2% | 0% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 82 % | 20 °C | 44 % | 0% | 2% | 4% | 42% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 86 % | 21 °C | 92 % | 0% | 3% | 6% | 91% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 89 % | 21 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1016 hPa | 91 % | 20 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 20 °C | 88 % | 0% | 5% | 3% | 87% | |
piatok 08.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 20 °C | 42 % | 0% | 19% | 9% | 26% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 20 °C | 64 % | 0% | 18% | 6% | 54% | |
| 02:00
07:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 20 °C | 29 % | 0% | 25% | 10% | 3% | |
| 03:00
08:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 20 °C | 28 % | 0% | 27% | 3% | 1% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 20 °C | 42 % | 0% | 32% | 0% | 14% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 20 °C | 68 % | 2% | 31% | 0% | 52% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 20 °C | 96 % | 3% | 39% | 0% | 94% | |
| 07:00
12:00
| hmla | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 37% | 57% | 0% | 98% | |
| 08:00
13:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 21 °C | 100 % | 0% | 76% | 0% | 98% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1018 hPa | 83 % | 21 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 100% | |
| 10:00
15:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1018 hPa | 75 % | 20 °C | 99 % | 0% | 36% | 0% | 99% | |
| 11:00
16:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 69 % | 20 °C | 98 % | 0% | 33% | 0% | 96% | |
| 12:00
17:00
| zamračené | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 65 % | 19 °C | 100 % | 0% | 16% | 0% | 100% | |
| 13:00
18:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 59 % | 19 °C | 99 % | 0% | 36% | 0% | 99% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 55 % | 18 °C | 94 % | 0% | 10% | 0% | 94% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 19 °C | 99 % | 0% | 1% | 3% | 99% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 19 °C | 96 % | 0% | 1% | 3% | 96% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 20 °C | 85 % | 0% | 0% | 5% | 85% | |
| 18:00
23:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 74 % | 19 °C | 86 % | 0% | 3% | 0% | 86% | |
| 19:00
00:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 75 % | 19 °C | 14 % | 0% | 5% | 1% | 8% | |
| 20:00
01:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1015 hPa | 75 % | 19 °C | 19 % | 0% | 1% | 0% | 18% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 88 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 22:00
03:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1016 hPa | 93 % | 21 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 20 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
Pôrto do Surubi, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,8000; -42,4500
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 157 m
Administratívna časť:
- Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
- Cantagalo, Cantagalo, Rio de Janeiro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pôrto do Surubi, Brazília. Predpoveď počasia Pôrto do Surubi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.