Počasie Porto Velho, Mato Grosso dnes
Predpoveď počasia Porto Velho, Mato Grosso 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci silné dažďové prehánky. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 5,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Porto Velho, Mato Grosso, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1010 hPa | 95 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 89 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 81 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1012 hPa | 72 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 46 % | 20 °C | 60 % | 0% | 6% | 25% | 45% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 65 % | 22 °C | 12 % | 0% | 1% | 10% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
5,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 15% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 12% | 87% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 31 °C 36 °C |
4,6 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 62 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Porto Velho, Mato Grosso, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -15,6450; -56,0978
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 180 m
Administratívna časť:
- Mato Grosso, Cuiaba
- Várzea Grande, Várzea Grande, Mato Grosso
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Porto Velho, Mato Grosso, Brazília. Predpoveď počasia Porto Velho, Mato Grosso.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Porto Velho, Mato Grosso dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Porto Velho, Mato Grosso
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Porto Velho, Mato Grosso
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:42 | 11:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:39 | 26.04.2026 01:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |