Počasie Praia da Mata de Camboriú týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Praia da Mata de Camboriú na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
26 / 18°C
| 0.1 mm | 12 km/h |
| 18 °C | 21 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 17:44
PO HODINÁCH
západ slnka 17:44
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 83 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 20 °C | 100 % | 0% | 3% | 13% | 100% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 16 °C | 51 % | 0% | 2% | 50% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 89 % | 17 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 69 % | 17 °C | 18 % | 0% | 0% | 3% | 15% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 72 % | 21 °C | 100 % | 0% | 2% | 1% | 100% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 32% | 100% | |
Praia da Mata de Camboriú, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -27,0642; -48,5939
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: -1 m
Administratívna časť:
- Santa Catarina, Florianopolis
- Itapema, Itapema, Santa Catarina
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Mata de Camboriú, Brazília. Predpoveď počasia Praia da Mata de Camboriú.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Mata de Camboriú dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Mata de Camboriú
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 17:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:11 | 11:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 18:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 18:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:23 | 30.04.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |