Počasie Praia Grande, Sao Paulo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Praia Grande, Sao Paulo na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
29 / 24°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 03:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia Grande, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1008 hPa | 90 % | 20 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1009 hPa | 70 % | 21 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 44 % | 0% | 0% | 2% | 43% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1010 hPa | 79 % | 21 °C | 49 % | 0% | 0% | 10% | 43% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1010 hPa | 77 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Praia Grande, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -24,0058; -46,4028
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 250 027
Nadmorská výška: 11 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Praia Grande, Praia Grande, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia Grande, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Praia Grande, Sao Paulo.
Praia Grande, Sao Paulo - počasie v okolí - väčšie mestá
Praia Grande, Sao Paulo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia Grande, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia Grande, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 11:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 18:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:46 | 29.04.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |