Počasie Prata, Minas Gerais vikend
Predpoveď počasia pre mesto Prata, Minas Gerais na tento alebo budúci víkend.
|
Dnes
16. 5. |
Zajtra
17. 5. |
Pondelok
18. 5. |
Nedeľa cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dážď.
Sobota 16. máj
29 / 19°C
| 0.1 mm | 4 km/h |
| 28 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 18:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 17:44
PO HODINÁCH
západ slnka 17:44
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Prata, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 88 % | 18 °C | 35 % | 0% | 0% | 18% | 21% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 17 °C | 53 % | 0% | 1% | 21% | 39% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 3% | 94% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 92 % | 0% | 0% | 3% | 91% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 61 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 58 % | 19 °C | 94 % | 0% | 0% | 6% | 94% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 56 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 4% | 98% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 57 % | 19 °C | 73 % | 0% | 0% | 3% | 71% | |
| 16:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 59 % | 19 °C | 64 % | 0% | 12% | 15% | 51% | |
| 17:00
22:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 73 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 7% | 73% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1013 hPa | 78 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 13% | 98% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 20 °C | 95 % | 0% | 0% | 5% | 95% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 19 °C | 97 % | 0% | 1% | 1% | 97% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 18 °C | 81 % | 0% | 3% | 3% | 79% | |
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 18 °C | 93 % | 0% | 10% | 10% | 93% | |
| 01:00
06:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 15% | 97% | |
| 02:00
07:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 63% | 96% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 18 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 92% | |
| 05:00
10:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 18 °C | 93 % | 0% | 0% | 1% | 93% | |
| 06:00
11:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 18 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 07:00
12:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 19 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 19 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 20 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 11:00
16:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
17:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 44 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 41 % | 16 °C | 84 % | 0% | 0% | 2% | 83% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 42 % | 16 °C | 83 % | 0% | 0% | 5% | 82% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 44 % | 17 °C | 93 % | 0% | 2% | 9% | 92% | |
| 16:00
21:00
| zamračené | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 55 % | 19 °C | 89 % | 0% | 0% | 35% | 84% | |
| 17:00
22:00
| dážď | 27 °C 30 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 20 °C | 95 % | 0% | 1% | 40% | 93% | |
| 18:00
23:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
0,6 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 83 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 49% | 93% | |
| 19:00
00:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 92 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 34% | 99% | |
| 20:00
01:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 1% | 28% | 100% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 11% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 98% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
Prata, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -19,9833; -48,2333
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 543 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Conceição das Alagoas, Conceição das Alagoas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Prata, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Prata, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Prata, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Prata, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 17:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:09 | 11:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 06:12 | 16.05.2026 17:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |