Počasie Recreio, Minas Gerais dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Recreio, Minas Gerais na 10 dní.
Pondelok 27. apríl
32 / 19°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 26 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:28
PO HODINÁCH
západ slnka 17:28
|
|
Predpoveď počasia Recreio, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 63 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 43 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 81 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 20 °C | 1 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Recreio, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5250; -42,4692
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 8 882
Nadmorská výška: 180 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Recreio, Recreio, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Recreio, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Recreio, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Recreio, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Recreio, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 11:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 18:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:25 | 27.04.2026 02:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |