Počasie Rodeio, Sao Paulo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rodeio, Sao Paulo na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
22 / 17°C
| 1.0 mm | 3 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 17:38
PO HODINÁCH
západ slnka 17:38
|
|
Predpoveď počasia Rodeio, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 74 % | 12 °C | 64 % | 0% | 2% | 0% | 64% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 63 % | 13 °C | 46 % | 0% | 23% | 0% | 29% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 14 °C | 53 % | 0% | 29% | 36% | 1% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 10 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 55 % | 11 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 50 % | 12 °C | 93 % | 0% | 61% | 0% | 76% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1020 hPa | 72 % | 10 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
Rodeio, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -22,7485; -45,7201
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rodeio, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Rodeio, Sao Paulo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rodeio, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rodeio, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 17:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 11:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 18:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 18:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:05 | 18:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 16:15 | 30.04.2026 05:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |