Počasie Rosário Oeste vikend
Predpoveď počasia pre mesto Rosário Oeste na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
32 / 24°C
| 0.2 mm | 8 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 02:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 08:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 14:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 20:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rosário Oeste, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severozápadný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 46 % | 0% | 0% | 43% | 3% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 84 % | 23 °C | 71 % | 0% | 7% | 11% | 66% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 55 % | 21 °C | 62 % | 0% | 4% | 9% | 57% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 18 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 20 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
Rosário Oeste, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -14,8361; -56,4275
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 10 468
Nadmorská výška: 201 m
Administratívna časť:
- Mato Grosso, Cuiaba
- Rosário Oeste, Rosário Oeste
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rosário Oeste, Brazília. Predpoveď počasia Rosário Oeste.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rosário Oeste dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rosário Oeste
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:42 | 11:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 18:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:42 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |