Počasie Rua Verbo Divino dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rua Verbo Divino na 10 dní.
Sobota 23. máj
17 / 14°C
| 24.6 mm | 13 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:37
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
|
|
Predpoveď počasia Rua Verbo Divino, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
20,3 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1022 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 61% | |
| 09:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
4,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1024 hPa | 93 % | 14 °C | 96 % | 0% | 78% | 85% | 28% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 58% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1024 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1025 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Rua Verbo Divino, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,6333; -46,7049
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rua Verbo Divino, Brazília. Predpoveď počasia Rua Verbo Divino.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rua Verbo Divino dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rua Verbo Divino
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 10:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 17:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 18:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:09 | 22.05.2026 23:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |