Počasie Santa Vitória, Minas Gerais dnes
| 28 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 35 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:02
PO HODINÁCH
západ slnka 18:02
Predpoveď počasia Santa Vitória, Minas Gerais 26. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 35 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Vitória, Minas Gerais, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 41 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 18 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 27 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 40 % | 9 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 39 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 18 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1009 hPa | 28 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Santa Vitória, Minas Gerais, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -18,8386; -50,1214
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 11 656
Nadmorská výška: 474 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Santa Vitória, Santa Vitória, Minas Gerais
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Vitória, Minas Gerais, Brazília. Predpoveď počasia Santa Vitória, Minas Gerais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Vitória, Minas Gerais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Vitória, Minas Gerais
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Vitória, Minas Gerais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:18 | 11:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:18 | 26.04.2026 02:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |