Počasie Santo Aleixo, Rio de Janeiro vikend
Predpoveď počasia pre mesto Santo Aleixo, Rio de Janeiro na tento alebo budúci víkend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Aleixo, Rio de Janeiro, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 13.04.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
17:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 20 °C | 24 % | 0% | 11% | 11% | 3% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 19 °C | 19 % | 0% | 3% | 18% | 0% | |
| 14:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 30 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 18 °C | 25 % | 0% | 11% | 15% | 1% | |
| 15:00
20:00
| dažďové prehánky | 27 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 59 % | 18 °C | 47 % | 0% | 22% | 40% | 0% | |
| 16:00
21:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 67 % | 19 °C | 48 % | 0% | 21% | 35% | 4% | |
| 17:00
22:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 79 % | 19 °C | 99 % | 0% | 36% | 99% | 2% | |
| 18:00
23:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1016 hPa | 83 % | 19 °C | 35 % | 0% | 17% | 19% | 2% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 19 °C | 78 % | 0% | 11% | 3% | 75% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 19 °C | 79 % | 0% | 3% | 0% | 78% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 18 °C | 100 % | 1% | 3% | 0% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 92 % | 18 °C | 99 % | 7% | 10% | 0% | 99% | |
| 23:00
04:00
| hmla | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 92 % | 18 °C | 99 % | 26% | 28% | 0% | 98% | |
utorok 14.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 94 % | 17 °C | 96 % | 39% | 39% | 0% | 95% | |
| 01:00
06:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 91 % | 17 °C | 93 % | 10% | 14% | 0% | 93% | |
| 02:00
07:00
| hmla | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 43 % | 40% | 43% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 88 % | 17 °C | 18 % | 18% | 18% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 89 % | 17 °C | 10 % | 5% | 10% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 16 °C | 3 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 88 % | 16 °C | 3 % | 2% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1016 hPa | 86 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 76 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 71 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1017 hPa | 65 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 59 % | 17 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1015 hPa | 56 % | 17 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 53 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
21:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 57 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 17:00
22:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1015 hPa | 78 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
01:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 85 % | 17 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 22:00
03:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 88 % | 16 °C | 14 % | 10% | 14% | 0% | 0% | |
| 23:00
04:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 90 % | 16 °C | 37 % | 34% | 37% | 0% | 0% | |
Santo Aleixo, Rio de Janeiro, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -22,5544; -43,0522
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Aleixo, Rio de Janeiro, Brazília. Predpoveď počasia Santo Aleixo, Rio de Janeiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.