Počasie Santo André, Sao Paulo zajtra
| 25 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:42
PO HODINÁCH
západ slnka 17:42
Predpoveď počasia Santo André, Sao Paulo 27. apríl 2026
Cez deň jasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 3,3 mm. V noci slabý dážď až zamračené. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo André, Sao Paulo, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 83 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
1,6 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 19 °C | 96 % | 0% | 77% | 68% | 25% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,5 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 3% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 17 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
0,8 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 17 °C | 57 % | 0% | 28% | 37% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 28% | |
Santo André, Sao Paulo, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,6639; -46,5383
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 662 373
Nadmorská výška: 801 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Santo André, Santo André, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo André, Sao Paulo, Brazília. Predpoveď počasia Santo André, Sao Paulo.
Santo André, Sao Paulo - počasie v okolí - väčšie mestá
Santo André, Sao Paulo - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo André, Sao Paulo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo André, Sao Paulo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 11:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:44 | 27.04.2026 02:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |