Počasie Santo Antônio de Pádua pozajtra
| 27 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 17:26
PO HODINÁCH
západ slnka 17:26
Predpoveď počasia Santo Antônio de Pádua 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio de Pádua, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 82 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 71 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 48 % | 19 °C | 28 % | 0% | 0% | 14% | 17% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 20 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 96 % | 20 °C | 24 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 45 % | 18 °C | 97 % | 0% | 0% | 5% | 97% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1014 hPa | 82 % | 21 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
Santo Antônio de Pádua, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5394; -42,1803
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 33 076
Nadmorská výška: 91 m
Administratívna časť:
- Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
- Santo Antônio de Pádua, Santo Antônio de Pádua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio de Pádua, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio de Pádua.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio de Pádua dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio de Pádua
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 17:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 18:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:57 | 28.04.2026 03:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |