Počasie Santo Antônio do Aventureiro vikend
Predpoveď počasia pre mesto Santo Antônio do Aventureiro na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
31 / 20°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 17:27
PO HODINÁCH
západ slnka 17:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Antônio do Aventureiro, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 83 % | 17 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1019 hPa | 63 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 39 % | 15 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 17 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 19 °C | 96 % | 0% | 21% | 0% | 95% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 72 % | 19 °C | 83 % | 0% | 57% | 0% | 66% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1013 hPa | 41 % | 16 °C | 78 % | 0% | 2% | 28% | 70% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1015 hPa | 65 % | 18 °C | 60 % | 0% | 0% | 1% | 60% | |
Santo Antônio do Aventureiro, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,7581; -42,8156
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 586 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- Santo Antônio do Aventureiro, Santo Antônio do Aventureiro
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Antônio do Aventureiro, Brazília. Predpoveď počasia Santo Antônio do Aventureiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Antônio do Aventureiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Antônio do Aventureiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 17:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 11:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 17:50 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:38 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |