Počasie São João Nepomuceno pozajtra
| 26 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 17:30
PO HODINÁCH
západ slnka 17:30
Predpoveď počasia São João Nepomuceno 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci polojasno až jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São João Nepomuceno, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 93 % | 20 °C | 64 % | 24% | 64% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 85 % | 37% | 85% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1014 hPa | 98 % | 21 °C | 93 % | 82% | 93% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 74% | 99% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 71% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 21% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 18% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 21 °C | 97 % | 21% | 97% | 0% | 0% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 85 % | 21 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 20 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 20 °C | 35 % | 0% | 34% | 1% | 0% | |
| 11:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 31 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 20 °C | 22 % | 0% | 20% | 4% | 0% | |
| 12:00
17:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 20 °C | 31 % | 0% | 16% | 19% | 0% | |
| 13:00
18:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 20 °C | 19 % | 0% | 8% | 14% | 0% | |
| 14:00
19:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 56 % | 20 °C | 7 % | 0% | 3% | 6% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 55 % | 20 °C | 22 % | 0% | 1% | 3% | 18% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 19 °C | 15 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1014 hPa | 95 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 49 % | 19 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 19 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
São João Nepomuceno, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -21,5400; -43,0106
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Počet obyvateľov: 23 154
Nadmorská výška: 378 m
Administratívna časť:
- Minas Gerais, Belo Horizonte
- São João Nepomuceno, São João Nepomuceno
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São João Nepomuceno, Brazília. Predpoveď počasia São João Nepomuceno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São João Nepomuceno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São João Nepomuceno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 17:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 17:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 18:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 18:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:01 | 28.04.2026 03:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |