Počasie São Joaquim dnes
Predpoveď počasia São Joaquim 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno, večer spočiatku oblačno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 2,8 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Joaquim, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 20 °C | 22 % | 0% | 9% | 15% | 0% | |
| 08:00
14:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
2,6 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1014 hPa | 78 % | 21 °C | 50 % | 0% | 1% | 0% | 50% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1010 hPa | 75 % | 22 °C | 68 % | 0% | 2% | 36% | 48% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1012 hPa | 91 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
5,9 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1015 hPa | 83 % | 22 °C | 21 % | 0% | 1% | 13% | 8% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 22 °C | 90 % | 0% | 3% | 7% | 89% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
São Joaquim, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -14,6458; -57,2997
Časová zóna: America / Cuiaba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Joaquim, Brazília. Predpoveď počasia São Joaquim.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Joaquim dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre São Joaquim
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie São Joaquim
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 17:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 18:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 18:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:43 | 26.04.2026 01:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |