Počasie Serra da Canastra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Serra da Canastra na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 23°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 23 °C | 24 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 17:58
PO HODINÁCH
západ slnka 17:58
|
|
Predpoveď počasia Serra da Canastra, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 55 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 48 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 23 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 31 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 12 °C | 47 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 43 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 24 % | 9 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1014 hPa | 35 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Serra da Canastra, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -16,5500; -49,0500
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra da Canastra, Brazília. Predpoveď počasia Serra da Canastra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra da Canastra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra da Canastra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 17:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:13 | 11:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:10 | 01.05.2026 06:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |