Počasie Serra da Maonguba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Serra da Maonguba na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 23°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 05:33
západ slnka 17:29
PO HODINÁCH
západ slnka 17:29
|
|
Predpoveď počasia Serra da Maonguba, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 30 °C |
0,7 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 22 °C | 57 % | 0% | 56% | 3% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 22 °C | 18 % | 0% | 2% | 14% | 3% | |
| 21:00
02:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 22 °C | 32 % | 0% | 0% | 28% | 7% | |
Serra da Maonguba, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -3,9395; -38,6236
Časová zóna: America / Fortaleza
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra da Maonguba, Brazília. Predpoveď počasia Serra da Maonguba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra da Maonguba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra da Maonguba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:33 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:31 | 11:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 17:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 18:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 18:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:21 | 21.05.2026 22:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |