Počasie Serra Morro do Chapéu týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Serra Morro do Chapéu na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
28 / 17°C
| 0.1 mm | 5 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 17:33
PO HODINÁCH
západ slnka 17:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 69 % | 16 °C | 72 % | 0% | 64% | 0% | 22% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 39 % | 13 °C | 9 % | 0% | 1% | 3% | 5% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 55 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 15:00
20:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 57 % | 13 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
Serra Morro do Chapéu, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -20,0857; -43,8946
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Serra Morro do Chapéu, Brazília. Predpoveď počasia Serra Morro do Chapéu.
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - väčšie mestá
Serra Morro do Chapéu - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Serra Morro do Chapéu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Serra Morro do Chapéu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 17:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:52 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 17:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 18:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 18:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 17:21 | 02.05.2026 06:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |