Počasie Sítio da Boa Vista pozajtra
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 17:42
PO HODINÁCH
západ slnka 17:42
Predpoveď počasia Sítio da Boa Vista 28. apríl 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sítio da Boa Vista, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 17 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 01:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
| 02:00
07:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 03:00
08:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 95 % | 17 °C | 99 % | 0% | 1% | 3% | 99% | |
| 04:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 100% | |
| 05:00
10:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 19% | 16% | 99% | |
| 06:00
11:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 17 °C | 99 % | 3% | 68% | 18% | 98% | |
| 07:00
12:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 97% | 18% | 92% | |
| 08:00
13:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 18 °C | 79 % | 0% | 38% | 16% | 60% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 79 % | 18 °C | 39 % | 0% | 28% | 10% | 4% | |
| 15:00
20:00
| dážď | 29 °C 30 °C |
3,5 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1011 hPa | 42 % | 14 °C | 98 % | 0% | 3% | 22% | 97% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 26% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 09:00
14:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 18 °C | 18 % | 0% | 13% | 0% | 7% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1012 hPa | 57 % | 18 °C | 65 % | 0% | 3% | 5% | 62% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
Sítio da Boa Vista, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,2425; -46,6856
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sítio da Boa Vista, Brazília. Predpoveď počasia Sítio da Boa Vista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sítio da Boa Vista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sítio da Boa Vista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 17:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 11:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 18:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:16 | 28.04.2026 03:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |