Počasie Sítio Recanto Nova Esperança dnes
| 28 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 19:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:44
PO HODINÁCH
západ slnka 17:44
Predpoveď počasia Sítio Recanto Nova Esperança 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sítio Recanto Nova Esperança, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
07:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
10:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 86 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 84 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 56 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
15:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 46 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
16:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 43 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
17:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1012 hPa | 40 % | 14 °C | 29 % | 0% | 18% | 3% | 10% | |
| 13:00
18:00
| oblačno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severozápadný |
1011 hPa | 38 % | 14 °C | 46 % | 0% | 1% | 44% | 3% | |
| 14:00
19:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1010 hPa | 39 % | 13 °C | 44 % | 0% | 2% | 44% | 0% | |
| 15:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1010 hPa | 39 % | 13 °C | 24 % | 0% | 5% | 22% | 0% | |
| 16:00
21:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1010 hPa | 40 % | 13 °C | 26 % | 0% | 5% | 22% | 0% | |
| 17:00
22:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severozápadný |
1010 hPa | 44 % | 14 °C | 15 % | 0% | 4% | 14% | 0% | |
| 18:00
23:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 51 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 19:00
00:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 54 % | 14 °C | 12 % | 0% | 7% | 7% | 2% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 14 °C | 43 % | 0% | 15% | 28% | 20% | |
| 21:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 62 % | 15 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 8% | |
| 22:00
03:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 15 °C | 25 % | 0% | 0% | 2% | 23% | |
| 23:00
04:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 66 % | 14 °C | 8 % | 0% | 2% | 6% | 2% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
05:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 69 % | 14 °C | 22 % | 0% | 10% | 12% | 10% | |
| 01:00
06:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 15 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 3% | |
| 02:00
07:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 14 °C | 15 % | 0% | 10% | 14% | 0% | |
| 03:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 75 % | 14 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 04:00
09:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 76 % | 14 °C | 8 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 05:00
10:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 14 °C | 24 % | 0% | 20% | 21% | 0% | |
| 06:00
11:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 77 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
12:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 72 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 08:00
13:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1014 hPa | 61 % | 14 °C | 5 % | 0% | 3% | 5% | 0% | |
| 09:00
14:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 50 % | 14 °C | 53 % | 0% | 3% | 8% | 48% | |
| 10:00
15:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 45 % | 14 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 11:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 28 °C |
0,1 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 42 % | 14 °C | 67 % | 0% | 0% | 1% | 66% | |
| 12:00
17:00
| dažďové prehánky | 29 °C 29 °C |
0,5 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1013 hPa | 40 % | 14 °C | 28 % | 0% | 3% | 22% | 7% | |
| 13:00
18:00
| dažďové prehánky | 29 °C 29 °C |
0,6 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1012 hPa | 40 % | 14 °C | 47 % | 0% | 10% | 29% | 25% | |
| 14:00
19:00
| dážď | 29 °C 29 °C |
0,3 mm | 6.5 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 40 % | 14 °C | 100 % | 0% | 7% | 51% | 100% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 31% | 100% | |
| 16:00
21:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 55 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 20% | 99% | |
| 17:00
22:00
| dažďové prehánky | 26 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1013 hPa | 60 % | 17 °C | 100 % | 0% | 2% | 12% | 100% | |
| 18:00
23:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1014 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 18% | 14% | 100% | |
| 19:00
00:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 100 % | 0% | 7% | 1% | 100% | |
| 20:00
01:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 2% | 100% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 22:00
03:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 23:00
04:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Sítio Recanto Nova Esperança, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,2411; -46,6922
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sítio Recanto Nova Esperança, Brazília. Predpoveď počasia Sítio Recanto Nova Esperança.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sítio Recanto Nova Esperança dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Sítio Recanto Nova Esperança
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Sítio Recanto Nova Esperança
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 11:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 18:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:09 | 26.04.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |