Počasie Beaver Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Beaver Lake na 10 dní.
Utorok 2. jún
24 / 15°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 05:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 23:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 21:11
PO HODINÁCH
západ slnka 21:11
Interaktívna mapa počasia Britská Kolumbia, Kanada
GPS: 49,3040; -123,1387
nadmorská výška: 30 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Beaver Lake, Britská Kolumbia, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 10 °C | 25 % | 0% | 0% | 14% | 11% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 43 % | 9 °C | 78 % | 0% | 0% | 1% | 77% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 57 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 78 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 41 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 60% | 95% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1018 hPa | 55 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Beaver Lake, Britská Kolumbia, Kanada - informácie
Štát: Britská Kolumbia, KanadaGPS súradnice: 49,3040; -123,1387
Časová zóna: America / Vancouver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Nadmorská výška: 30 m
Administratívna časť:
- Britská Kolumbia, Victoria
- Greater Vancouver Regional District, White Rock
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Beaver Lake, Britská Kolumbia, Kanada. Predpoveď počasia Beaver Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Beaver Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Beaver Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 21:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 16:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:27 | 21:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:30 | 22:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:48 | 00:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 23:11 | 02.06.2026 06:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |