Počasie Gunn Island dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gunn Island na 10 dní.
Utorok 2. jún
24 / 15°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 05:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 11:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 23:00 |
východ slnka 05:11
západ slnka 21:10
PO HODINÁCH
západ slnka 21:10
Interaktívna mapa počasia Britská Kolumbia, Kanada
GPS: 49,0997; -123,1026
nadmorská výška: 5 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Gunn Island, Britská Kolumbia, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1016 hPa | 68 % | 9 °C | 21 % | 0% | 0% | 14% | 9% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 44 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 38 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1013 hPa | 70 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 11:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 17:00
02:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 10 °C | 93 % | 0% | 0% | 67% | 80% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 58 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Gunn Island, Britská Kolumbia, Kanada - informácie
Štát: Britská Kolumbia, KanadaGPS súradnice: 49,0997; -123,1026
Časová zóna: America / Vancouver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gunn Island, Britská Kolumbia, Kanada. Predpoveď počasia Gunn Island.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gunn Island dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gunn Island
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 21:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 15:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:28 | 21:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:32 | 22:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:55 | 00:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 23:10 | 02.06.2026 06:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |