Počasie Baofeng, Chongqing Shi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Baofeng, Chongqing Shi na 10 dní.
Utorok 28. apríl
23 / 18°C
| 0.3 mm | 8 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Baofeng, Chongqing Shi, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 80% | 95% | 91% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 80% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 67 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 85% | |
| 20:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 16 °C | 77 % | 0% | 35% | 67% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 19% | |
Baofeng, Chongqing Shi, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 29,2807; 105,7057
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Baofeng, Chongqing Shi, Čína. Predpoveď počasia Baofeng, Chongqing Shi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Baofeng, Chongqing Shi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Baofeng, Chongqing Shi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:54 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 19:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:35 | 28.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |