Počasie Bowangshan vikend
Predpoveď počasia pre mesto Bowangshan na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
27 / 16°C
| 4.4 mm | 8 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 20:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 19:34
PO HODINÁCH
západ slnka 19:34
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Bowangshan, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 17% | 99% | |
| 08:00
02:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 13 °C | 46 % | 0% | 5% | 3% | 42% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 49 % | 15 °C | 79 % | 0% | 17% | 9% | 74% | |
| 20:00
14:00
| dážď | 21 °C 22 °C |
4,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 70 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 34% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 99% | |
| 08:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 21% | 100% | 88% | |
| 14:00
08:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 64 % | 12 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 94% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1010 hPa | 76 % | 13 °C | 100 % | 0% | 8% | 100% | 100% | |
Bowangshan, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 28,3077; 105,0522
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bowangshan, Čína. Predpoveď počasia Bowangshan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bowangshan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bowangshan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:25 | 01.05.2026 05:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |