Počasie Caihua Ling dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Caihua Ling na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 25°C
| 11.1 mm | 13 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 02:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 08:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 14:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 19:08
PO HODINÁCH
západ slnka 19:08
|
|
Predpoveď počasia Caihua Ling, Čína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dažďové prehánky | 23 °C 28 °C |
1,7 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 97 % | 22 °C | 14 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,5 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 0% | 63% | 20% | 99% | |
| 14:00
08:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
5,5 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 50% | 35% | 99% | |
| 20:00
14:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 50% | 44% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
3,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 23 °C | 92 % | 0% | 83% | 18% | 60% | |
| 08:00
02:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
3,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 24 °C | 99 % | 0% | 92% | 25% | 89% | |
| 14:00
08:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1003 hPa | 76 % | 24 °C | 66 % | 0% | 31% | 13% | 45% | |
Caihua Ling, Čína - informácie
Štát: ČínaGPS súradnice: 21,5833; 109,2333
Časová zóna: Asia / Shanghai
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Caihua Ling, Čína. Predpoveď počasia Caihua Ling.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Caihua Ling dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Caihua Ling
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 19:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:59 | 01.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |